Юридична консультація

Банк вимагає терміново повернути кредит? Відсотки взятої позички вже обросли кількома нулями? Щодня телефонують колектори й погрожують відібрати квартиру? Консультація юриста – це те, що допоможе вивести будь-яку патову ситуацію із глухого кута.

Основний спектр послуг юриста по кредитах

Адвокат по судах з банком надасть докладну індивідуальну консультацію за всіма гострими питаннями, що стосуються заборгованості в банках та інших фінансових кредитних компаніях, таких як МФО, колектори, кредитні спілки.

Досвідчений юрист банківських кредитів проаналізує і розкладе по поличках доступні можливості продажу або перепродажу кредитних зобов’язань боржників, запропонує найоптимальніші варіанти виходу, знайде готове розв’язання цієї поширеної проблеми. Якщо знадобиться, адвокат по кредитах допоможе врегулювати виниклу суперечку в суді.

Адвокат по кредитах також захистить боржників банків, що збанкрутували, передали право вимоги третім компаніям:

  • Виявить можливі порушення і маніпуляції з законом.
  • Допоможе скласти позовну заяву до суду про визнання кредитного договору недійсним.
  • Доможеться списання боргів у випадках виявлення фактів порушень процедур, що дають право вимагати кошти у боржників.
  • Забезпечить судовий супровід таких справ.

Яка процедура надання юридичної консультації з питань кредитних зобов’язань?

Консультація юриста передбачає вдумливий індивідуальний підхід і уважне ставлення до фінансових проблем кожного клієнта.

Під час професійної консультації юрист банківських кредитів дотримується точної послідовності дій, щоб максимально забезпечити інтереси постраждалих і надати якісну юридичну допомогу.

Поетапність процедури надання юридичної консультації адвоката по судах з банком включає:

  • Аналіз справи, що стосується проблем з кредитами. Консультація може стосуватися як суперечливих умов підписання майбутнього договору, так і невизначених ситуацій, пов’язаних з непогашенням кредиту, непрогнозованим зростанням процентної ставки тощо.
  • Аналіз наявних документів по непогашених кредитах.
  • Складання листів, заяв, звернень до банків або кредитних установ для захисту боржника.
  • Фіксація правопорушень прав боржників.
  • Спроба мирно врегулювати ситуацію. Складання листів з ціллю урегулювати справи, відкриті проти боржників, без передачі до суду.
  • Представлення інтересів клієнта в судах на всіх етапах розгляду справи, починаючи від суду першої інстанції й закінчуючи апеляційним і касаційним судом.

Дякуємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчему часы