Як уникнути обману шахраїв

Обережно НЕ юристи!

Сьогодні все актуальнішим стає питання надання юридичної допомоги людям, що стали жертвами кредитування в мікрофінансових організаціях (МФО). Однак  з ростом необхідності такої допомоги постає дуже актуальне питання людей, які стали жертвами шахраїв за маскою юристів. До нас звертаються все більше і більше людей, які повірили марним обіцянкам: видалити кредити, списати борги, очистити кредитну історію, та ін. по суті своїй неможливі та незаконні обіцянки. Якщо ви у відчаї та знаходитесь у пошуках юридичного захисту натикаєтесь на подібного роду пропозиції, будьте певні – ви потрапили на шахраїв!

Справжня юридична допомога, ніколи не буде суперечити закону, не може мати миттєвого рішення, якщо ви йдете вірним і законним шляхом.

Справжні юристи:

НЕ списують боргів

НЕ видаляють кредити

НЕ видаляють кредитну історію

НЕ видаляють вас з баз даних

НЕ анулюють всі ваші кредити

НЕ зупиняють за 1 день дзвінки колекторів.

Якщо Вам це пообіцяли то єдине чого Вас позбавлять так це Ваших коштів.

Шукаючи юридичну допомогу будьте обачливими, аналізуйте і обдумуйте пропозиції, уточніть на які закони опирається юрист при пропозиції вирішити Вашу проблему, перевіряйте достовірність сказаного законом. Перевіряйте чи компанія є офіційно зареєстрована, чи працює на правильно оформлених договірних умовах, чи приймає платежі офіційно на реквізити компанії, чи має як мінімум свій сайт, чи в спілкуванні з Вами користується діючою законодавчою базою.

Будьте обережними і працюйте тільки з професіоналами! 

Дякуємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчему часы