Юридичний супровід при проблемних кредитах в МФО

Встигніть замовити юридичний супровід до кінця дня
та отримайте аналіз Вашого кредиту безкоштовно!

До кінця акції залишилося:


Що таке проблемні кредити в МФО?

В останні роки, досить популярними в українському суспільстві, як і в сусідніх країнах, стали мікрофінансові організації (МФО). Їх діяльність дуже схожа на банківську, але існує декілька особливостей та відмінностей між роботою МФО та звичайних банків. По-перше, вони можуть надавати кредити людям з не найкращою кредитною історією, або навіть безробітним. Крім цього, виплата боргу приходить людині одразу на карту протягом декількох хвилин після оформлення заявки на отримання кредиту. Серед мінусів діяльності мікрофінансових організацій можна виділити невеликі по відношенню до банків розміри кредитів та високі відсотки (700-1200% на рік).
Тож, виходячи із зазначених особливостей діяльності мікрофінансових організацій, стає зрозумілим, що більшість їх клієнтів становлять люди, яким скоріше б за все відмовили у банках. Тому, досить частою проблемою сьогодні є невчасні виплати боргів.

Небезпека прострочення виплат кредитів у МФО

Більшість МФО не беруть у своїх клієнтів жодної застави і тому, фактично, жодних гарантій у випадку несплати боргів у них немає. Через це, працівники таких компаній зазвичай виступають у ролі справжніх колекторів. Якщо людина не сплачує борг вчасно, з першого ж дня після прострочення, починаються проблеми. Співробітники мікрофінансових організацій можуть зустрічати боржників біля їх домів, телефонувати в нічний час, погрожувати їм самим, або родичам. В таких випадках, кожній людині необхідна юридична допомога. Разом з тим, досвідчений юрист по кредитам, крім юридичного захисту від погроз зможе також спробувати списати частину, або навіть весь борг.

Юридичний захист при проблемних кредитах в МФО

Юридичний супровід у описаних випадках став в останні місяці ще більш актуальним через вступ у дію так званого антиколекторського закону. Так, згідно з даним актом, будь-який контакт колекторів з боржниками можливий лише с 9 до 20 годин. Абсолютно всі дзвінки, повідомлення, особисті зустрічі повністю заборонені. Суворо караються законодавчими актами будь-які погрози, шантаж залякування боржників. Будь-які контакти з родичами боржника також заборонені. Серед іншого, законопроект повністю забороняє співробітникам колекторських компаній приховувати інформацію про себе, свій телефонний номер, або адресу, взаємодіяти з боржником більше 2 разів на день, а також намагатися використовувати автодозвон більше, ніж 30 хвилин на день. Крім цього, юристи точно нададуть необхідний захист від МФО і в тих випадках, коли наявні факти введення боржника в оману, щодо розмірів кредиту, заборгованості і наслідків невиконання зобов’язань.

Проблемні кредити стали особливо актуальною проблемою для людей в період карантину. Не дивлячись на нього, юридичний захист при наявності проблемних кредитах в МФО завжди можна отримати онлайн. Завдяки цьому, отримати захист від МФО можуть жителі абсолютно усієї України. Звертаючись до наших професійних юристів онлайн, Вам достатньо вказати деякі важливі деталі Вашої ситуації та отримати пояснення алгоритму необхідних для захисту від колекторських дій. Таким чином, юридичний супровід наших співробітників допоможе Вам, як із правильним складанням заяв до правоохоронних органів у випадку вищеописаних порушень прийнятого закону, так із тим, як правильно звернутися до МФО та врегулювати кредитну заборгованість, списати частину цього боргу, або навіть домовитися про закриття кредиту на прийнятних для обох сторін умовах.


Відгуки наших клієнтів

 

Дякуємо за звернення

Наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчему часы